Nově vybudovaný komplex apartmánů na Třeboňsku nabízí ubytování v  33 moderně zařízených, dvou až čtyřlůžkových apartmánech s možností až dvou přistýlek. Svojí ideální polohou na západním okraji města Třeboně hned u lázeňského parku Lázní Aurora se přímo nabízí ke strávení dnů relaxace a odpočinku. Komplex je zcela mimo dopravní provoz, až na samém konci příjezdové komunikace. Nebudou vás tu tedy obtěžovat projíždějící auta a vaše děti tu budou v bezpečí.

Areál tvoří pět samostatných budov navržených v moderním vzdušném stylu. Kolem budov jsou vybudovány chodníky a odpočinková místa s lavičkami a zelenými plochami se zahradní úpravou, doplněné ozdobnými stromy a kvetoucími pergolami. Parkování je zajištěno na parkovacích plochách kolem celého komplexu.

K dispozici vám je recepce.

Hostům je k dispozici dostatek parkovacích míst přímo před apartmány v Třeboni.

Hostům jsou k dispozici uzamykatelné kolárny v každé budově

V chladnějších dnech můžete i s dětmi navštívit krytý bazénový komplex Aqua Viva vzdálený 5 minut chůze od ubytování. Odpočinete si tady v mírně slané a příjemně teplé vodě a užijete si řadu vodních atrakcí (tobogán, divoká řeka, whirlpool, atd.).

Na komplex RELAX Park Třeboň přímo navazuje lázeňský park, rozprostírající se na břehu rybníka Svět. Zde začínají trasy vhodné pro pěší turistiku, cykloturistiku a in-line bruslení.

Milovníci historických památek to mají do historického centra Třeboně s překrásným renesančním zámkem a parkem také kousek. Zvolí buď příjemnou 15 minutovou procházku nebo se projedou na kole.

Ubytování které nabízíme, se nachází na dohled od slatinných lázní Aurora. Pokud chcete využít lázeňské a relaxační služby v lázních Aurora, jsme pro Vás jasnou volbou. Lázeňské a relaxační služby v Třeboni také zajišťujeme.

Ubytování v apartmánech RELAX Park Třeboň jistě uvítají také milovníci golfu. Přímo z oken vašeho apartmánu uvidíte na golfové cvičiště. Již brzy zde bude vybudováno plnohodnotné 18-ti jamkové golfové hřiště.

Blízkost rybníka Svět zaručuje možnost rychle dosažitelného osvěžení. Můžete využít veřejného koupaliště s potřebným zázemím, nebo vyhledat místo na břehu, kde nebudete rušeni.

Pivovar Regent v Třeboni. Doporučujeme si prohlédnout.

Schwarzenberská hrobka patří k nejvyhledávanějším třeboňským památkám. Naleznete ji kousek od rybníku Svět.

Gurmánský zážitek – třeboňská ryba z některé z vyhlášených třeboňských restaurací.

Plavba kolem rybníku Svět za 50 minut. Využijte třeboňské rybníky.

Vláček Třeboňáček v Třeboni.

Pohádková říše Fábula.

Rezervace

Ubytování v Třeboni si můžete rezervovat ještě dnes.

Zavolejte, pošlete email, nebo využijte rezervačního formuláře
Rezervace