Třeboňsko se v lednu obléká do plesového

Začátek nového roku tradičně patří plesové sezóně. Tanečním bálům se nevyhne ani lázeňské město Třeboň a okolní vesnice a městečka.

A tak pokud rádi tančíte, můžete spojit relaxaci s večerní zábavou. Přes den si odpočinete při masážích a koupelích, projdete se po historickém centru Třeboně. Pak už je čas přichystat se na večer…

V sobotu 14. ledna si můžete vybrat hned ze 2 mysliveckých bálů.
Myslivecký spolek Blato Branná Vás zve na tradiční ples v kulturním domě v Branné u Třeboně. K tanci a poslechu hraje jihočeská kapela Hájovanka.
Druhou volbou je myslivecký ples v Žíteči u Chlumu u Třeboně. Zde si můžete zatančit k hudbě skupiny Takton. Na ples srdečně zve Myslivecké sdružení Žíteč.
Nezapomeňte na to, že myslivecké plesy jsou  speciální svou zvěřinovou tombolou i občerstvením.

Taktéž v pátek 20. ledna si můžete vybrat ze 2 tanečních akcí. Tančit můžete v Relaxcentru Mrkáček v Lišově na Sportovním plese. Ples pořádá oddíl kopané SK Lišov z.s. Po celý večer Vás bude bavit kapela Two Faces.
Druhý ples se ve stejný den koná v Borovanech. Tradiční městský ples rozzáří místní kulturní dům od 20. hodin. Hrát bude kapela Obzor a těšit se můžete i na taneční vystoupení a slosování o ceny.

O týden později v pátek 27. ledna Vás přivítají hasiči z Břilic na Hasičském bále v Břilicích. Místem konání je Pohostinství Břilice. Večerem bude hudebně provázet místní kapela Strouha Band z Břilic.

Přímo v Třeboni se na ples můžete těšit v pátek 3. února 2017. Tradiční Ples oblastní charity Třeboň charita pořádá letos již po 11. Třeboňskou Besedu roztančí kapela Second servise Band a v přestávkách Vás bude bavit moderátor David Hocke.