Koloběžkou kolem Světa

Chcete si procestovat krásnou přírodu a památky Třeboňska křížem krážem, ale chůze Vás nebaví a z kola Vás bolí záda? Zkuste raději koloběžku. Cestování pro Vás bude rychlejší a zábavnější než chůze a přitom rozpohybujete také celé tělo.

Proč jezdit na koloběžce?

Koloběžky jsou vhodné pro všechny věkové kategorie. Velkou výhodou koloběžky oproti kolu je minimální zátěž páteře a kloubů, protože zapojujete všechny svaly rovnoměrně. Především pak formujete často problémové partie boků a hýždí. Jízda na koloběžce navíc preventivně působí proti bolestem zad. Nesmíte ovšem zapomínat střídat odrazovou nohu.

půjčovna koloběžek Třeboň

Stihnete vidět mnohem více než při pěším výletu a vrátíte se trochu do dětství. Dnešní koloběžky už zdaleka nejsou jen pro děti. Z centra Třeboně budete v parku u Schwarzenberské hrobky za chvíli a užijete si zábavnou jízdu po hrázi rybníka Svět.

Půjčovny koloběžek Třeboň

Pokud nemáte vlastní koloběžku, nevadí. Existuje již řada půjčoven koloběžek po celé České republice i na jihu Čech. Kvalitní koloběžky se hodí na delší výlety v rovinaté krajině Třeboňska například kolem rybníka Svět nebo na novou cyklostezku, která propojuje město Třeboň s Novou a Starou Hlínou.

Existuje více druhů koloběžek s různě velkými koly. I kdybyste přemýšleli o koupi, doporučuje se nejprve si různé koloběžky vyzkoušet. Za celodenní půjčení dáte 200 až 300 Kč.

V Třeboni si můžete koloběžku půjčit například od společnosti Koloběžky Třeboň. Organizují pravidelné vyjížďky. Pokud byste se chtěli vydat individuálně, můžete si půjčení kolobrndy domluvit na telefonu 725 333 339.
Další možností, kde si v Třeboni koloběžky půjčit je půjčovna Batavia v ulici Rožmberská 41 vedle náměstí ( tel. 606 259 784). Koloběžky mimo jiné půjčuje i Třeboň Centrum na adrese Novohradská 225 (tel. 777 998 560), nebo České dráhy v půjčovně ve stanici Třeboň (tel. 724 495 533).

Možností, kde si v Třeboni půjčit koloběžku, je plno. A pokud máte koloběžku svoji, v Relax Parku Třeboň je pro ně připravena bezpečná kolárna. Koloběžky s kolama se v jedné místnosti jistě nepoperou. Cyklisté i koloběžci jsou u nás vítáni.

Tak na co čekáte? Jestli je venku pěkně, je čas vyrazit!
Koloběhu zdar!