Ojíněné stromy, pocukrované střechy, svítící hvězdy v oknech. Advent je tady. Máte rádi pocit blížících se Vánoc? Co toto příjemné očekávání ještě podpořit?

Předvánoční koncerty plné pohody

Předvánoční koncerty jsou plné pohody, klidu, lásky. Odpočiňte si od shonu shánění dárků, plných obchodů, fronty na poště a užijte si advent kulturně. Adventní koncerty mají speciální kouzlo, které v jiný čas v roce nemůžete zažít. Oblečete tlusté ponožky, zabalte se do šály a vyražte si zazpívat na Masarykovo náměstí v Třeboni ve středu 14. prosince 2016 v 18 hodin koledy. Ve stejnou dobu se bude zpívat i v Českých Velenicích, Hamru, Lomnici nad Lužnicí, Lužnici nebo v Suchdole nad Lužnicí.

Advent v Třeboni

Pokud máte raději koncerty profesionálně zazpívané, pak doporučujeme 15. prosince na adventní abonentní koncert sezony 2015/2016.  Koncert bude v Divadle J. K. Tyla  v rámci Abonentních koncertů Třeboňských nocturen 2016 – 17.

 

Kouzelný vánoční příběh

Na živý betlém se můžete přijít podívat ve středu  21. prosince od 17 hodin na Masarykově náměstí.  Dozvíte se, co se vlastně odehrálo na břehu Jordánu a jakou roli v příběhu hrál archanděl Gabriel i odkud přišli 3 králové. Těšit se můžete i na živá zvířátka.


Barevné gospely v Třeboni

Máte-li rádi veselejší pojetí vánočních svátků, pak se určitě přijďte podívat na Adventní koncert Zuzany Stirské a Fine Gospel Time. Šťastné a veselé přiveze do Divadla J. K. Tyla v pátek 9. prosince 2016 sbor 15 zpěváků, harfa, kytara, trubka, klavír a hlavně solistka Zuzana Stirská. Svižné a rytmické nejen gospelové písně Vám vykouzlí úsměv na rtech na celý večer. 


Vánoční trhy

Co by byl advent bez vánočních trhů s horkým punčem? Na ty se vypravte v sobotu 10. prosince 2016 na hlavní náměstí. Kromě stánků s řemeslnými výrobky Vás jistě potěší i doprovodný program – Vánoční koncert ZUŠ Sezimovo ústí od 14 hodin nebo loutková pohádka od 15:30.

 

Adventní relaxování

Vánoce jsou tu hlavně proto, abychom si odpočinuli, sešli se a měli se rádi. Myslete také na sebe. Nechte se  hýčkat masážemi a koupelemi v třeboňských lázních a bydlete v krásných apartmánech. Relax Park Třeboň nyní nově nabízí pobytové balíčky plné všeho, o čem jste jen snili. A pokud ještě nemáte všechny dárky, může se vám hodit i tento formulář.