Níže si můžete vybrat z jedno, dvou, nebo tří pokojových apartmánů. Všechny jsou bezbariérové.
Při zařizování pokojů jsme se snažili, abyste se při pobytu u nás cítili příjemně a nic důležitého vám nescházelo. Proto jsou všechny naše apartmány velmi komfortní a jsou moderně vybavené, v souladu s novými trendy v bydlení. A představte si – každý apartmán je úplně jiný! Můžete si tedy vybrat podle vašeho vkusu. Všechny pokoje však splňují náš standard pro kvalitu i rozsah vybavení. Můžete se tedy spolehnout, že všude najdete:

 • kvalitní lůžka – dvojlůžko či oddělená lůžka, vybavená kvalitními matracemi
 • dostatek úložného prostoru
 • plně vybavenou kuchyňskou linku (lednice, varná deska, MW trouba, varná konvice, nádobí pro přípravu i konzumaci jídla)
 • jídelní prostor
 • televizi s plochou obrazovkou
 • WI-FI připojení k internetu
 • terasu či balkon s posezením
 • vlastní sociální zařízení (studia se sprchou, apartmá s vanou)
 • hotelové prádlo (povlečení a ručníky), utěrku
 • hygienický set (toaletní papír, mýdlo, prostředek na umývání nádobí)

Můžete si vybrat ze tří typů ubytování:

 • Studio je vhodné pro pobyt dvou až tří osob. Studia jsou vybavena vždy dvěma lůžky (jedná s buď o dvojlůžko či oddělená lůžka) a jednou až dvěma přistýlkami. Přistýlky jsou řešeny buď výsuvným, či rozkládacím lůžkem. Mají buď balkon či lodžii. Koupelna je vybavena sprchovým koutem.
 • Apartmá s jednou či dvěma ložnicemi patří mezi naše chlouby a jsou skutečně velmi krásné a pohodlné, jsou ideálně prostorově řešené. Mají prostorný obývací pokoj se sedací soupravou, která slouží po rozložení jako dvě pohodlné přistýlky. Jsou vybavené velkou kuchyňskou linkou a jídelním koutem. V ložnici je manželské dvojlůžko a prostorná skříň. Mají samostatné WC a koupelna je vybavena vanou. Terasa je přístupná z obývacího pokoje i ložnice.
  • Apartmá s jednou ložnicí je vhodné pro pobyt dvou až čtyř osob, ideální je pro rodinu se dvěma dětmi či skupinu přátel.
  • Apartmá se dvěma ložnicemi je vhodné pro pobyt čtyř až šesti osob.

Schéma apartmánu najdete ve fotogalerii u každého apartmánu.

Studia jsou jednopokojové apartmány s kompletním vybavením – mají koupelnu se sprchou a WC, kuchyňskou linku a balkon či lodžii.

Detailní popisy pokojů najdete zde:

Studio Vítek (E 1.1)


Studio Vítek dostalo jméno podle romantického rybníku u Staré Hlíny. Romanticky zasnít se můžete i zde – v pokoji, který je jako stvořený pro váš odpočinek. Blahodárně na vás bude působit jeho barevné ladění v zemitých přírodních barvách, které jsou harmonicky uplatněny na veškerém vybavení pokoje. Zařízení je velmi kvalitní a praktické a celý apartmán tak získává vysokou hotelovou úroveň. K spánku se uložíte v prostorné manželské posteli.
Studio je ideální pro ubytování páru. Pokud jste rodina s jedním dítětem, je možné využít přistýlku formou rozkládacího křesla.
K příjemnému posezení venku můžete využít terásku s malou předzahrádkou.

Studio s předzahrádkou rezervujte zde.

Studio Okřínek (E 1.2)

Toto studio vás nadchne svým svěžím interiérem zařízeném v severském stylu, kde základem je bílá barva kombinovaná barevnými doplňky.

K relaxaci vás vybízí krásná zasklená lodžie s výhledem do předzahrádky, vybavená pohodlným zahradním nábytkem.

V apartmánu Vám nebude nic chybět – najdete zde dobře vybavenou kuchyňku, koupelnu se sprchou, TV s plochou obrazovkou. Kvalitní manželské lůžko předurčuje studio pro pobyt zejména párů. Díky chráněné předzahrádce vás tu nebude nic rušit a budete mít pocit soukromí.

Apartmán Okřínek má jméno podle třeboňského rybníku, který je napájen z řeky Nežárky a najdete ho blízko Novosedel nad Nežárkou. Apartmán je umístěn v přízemí dvoupodlažní budovy EFG. Orientace je na jižní stranu směrem do vilové zástavby.

Studio s předzahrádkou rezervujte zde.

Studio Vizír (A 2.2)

Tento apartmán je pojmenován podle stejnojmenného rybníka u Chlumu u Třeboně, který byl vyhlášen národní přírodní památkou. Nachází se v CHKO Třeboňsko. Důvodem ochrany je samotný rybník a přilehlá rašelinná louka, kde se nachází řada vzácných a chráněných rostlin.

Ve Studiu Vizír se budete cítit velmi příjemně. Je laděn do hnědých přírodních tónů a v jeho vybavení vám nebude nic chybět. Dobře se vyspíte na kvalitním manželském dvojlůžku, posadíte se k malému stolku uvnitř nebo ve venkovní lodžii, která je součástí apartmánu. K přípravě jídla vám poslouží kvalitně vybavená kuchyňská linka. V apartmánu je dokonce i pračka.

Apartmán je vhodný pro ubytování dvou osob – páru a je v prvním patře bloku A, který je orientován na západ a má výhled do třeboňských luk.

K apartmánu náleží vyhrazené parkovací stání.

Studio 1+KK s balkónem rezervujte zde.

Studio Horusický (A 2.4)

Studio s názvem Horusický, dle rybníku, který sousedí se známějším Světem, je pojato v moderním a velmi elegantním stylu. Poskytne vám prostor k opravdové relaxaci. Je vybaveno velmi širokými lůžky, sestavenými těsně k sobě, takže jde téměř o dvojlůžko. Z pohodlí postele můžete sledovat velkou plochou televizi, umístěnou na pracovní desce. Kuchyňka je sice menší, ale za to moderně vybavena, a to vestavěnou MW troubou a kávovarem. Pokrmy si můžete připravit na indukčním jednoploténkovém vařiči.
Velké balkónové okno je chráněno masivní venkovní roletou, která v letních měsících zajistí dostatek ochrany proti odpolednímu slunci.
Studio Horusický je umístěno v prvním patře budovy A, s výhledem do třeboňských luk, polí a lesů.

Studio 1+KK s balkónem rezervujte zde.

Studio Vlkovický (A 2.8)

Studio Vlkovický, které má jméno podle stejnojmenného třeboňského rybníku, poskytuje příjemné zázemí pro dvě osoby. Je laděn do optimistických tónů, kdy jsou přírodní odstíny nábytku doplněny oranžovou a červenou barvou doplňků. Od odpoledního sluníčka vás oddělí oranžová vertikální žaluzie. Spánek vám poskytnou dvě válendy, které je možno sestavit i k sobě. Odpočinout si můžete v pohodlných křeslech, nebo v pěkném posezení na balkóně.
Studio je umístěno v prvním poschodí budovy A, s orientací na západ a s výhledem do malebné třeboňské přírody.

Studio 1+KK s balkónem rezervujte zde.

Studio Starý Hospodář (A 3.5)

Starý Hospodář je další z Třeboňských rybníků, který leží na potoce Křížová stoka. Podle tohoto rybníku jsme pojmenovali i toto studio, které vás nadchne svým elegantním vybavením v černohnědém ladění. Jeho přednostní je prostorná a mohutná manželská postel s kvalitní matrací.

Najdete zde taky kompletně vybavenou kuchyňskou linku, která má moderní design ve vysokém lesku.

Apartmán je ve druhém patře bloku A s výhledem na západ na louky, pole a částečně i na lázeňský park. Je vhodný pro ubytování dvou osob – páru.

K apartmánu náleží vyhrazené parkovací stání.

Studio 1+KK s balkónem rezervujte zde.

Studio Krčín (B 1.1)

Studio Krčín má jméno ne po Jakubovi, ale po stejnojmenné třeboňském rybníku. Studio je velmi vzdušné a světlé, což zajišťuje jednak velké balkonové okno přes celou stěnu, jednak jeho světlý nábytek, kombinovaný s odstíny dřeva a se svěží jarní zelení. Je vybaven dvěma bytelnými a poměrně vysokými oddělenými postelemi, které v sobě skrývají další dvě výsuvná lůžka. Studio je tedy vhodné pro ubytování dvou až čtyř osob. Jen je potřeba počítat s menším volným prostorem v okamžiku, kdy se rozloží obě dvě přistýlky. Pokoj má rovněž myčku. Je orientován na východní stranu, takže v horkých letních dnech si vychutnáte posezení v lodžii i v odpolednich hodinách.

Studio 1+KK s balkónem rezervujte zde.

Studio Opatovický (B 1.2)

U tohoto studia vás překvapí jeho prostornost. Je toho dosaženo praktickým uspořádáním nábytku a tím, že úložné prostory jsou umístěny hlavně v předsíni. Dominantou pokoje je mohutné a pohodlné dvojlůžko. Studio je tak vhodné pro páry, ale i pro rodiny s malým dítětem do 3 let. Je zde totiž dostatek prostoru pro umístění dětské postýlky, kterou Vám na recepci můžeme zapůjčit. Pokoj je barevně laděn do příjemné kávové barvy. Má velké balkonové okno, oddělující pokoj od krýté venkovní lodžie s posezením. Pokoj je v přízemí budovy B, orientované na východ.

Studio 1+KK s balkónem rezervujte zde.

Studio Ponědražský (B 1.4)

Pohodlné a moderně zařízené studio je v přízemí budovy B, orientované do klidové vilové čtvrti (na východ). Je vybaven dvěma pohodlnými lůžky, která se dají variabilně uspořádat. Vyhovíme tak jak požadavku na manželské dvojlůžko, tak na oddělená lůžka.

Předností tohoto studia je velmi elegantní kuchyňská linka, která plně vyhoví i náročným požadavkům hostů, kteří uvítají přípravu vlastních jídel. Je zde také prostorná lednice. Estetický dojem umocňuje i moderní skleněný jídelní stůl s designovými jídelními křesílky.

Studio 1+KK s balkónem rezervujte zde.

Studio Spolský (B 1.5)

Spolský rybník, po kterém nese jméno i toto studio, se nachází nedaleko Třeboně u obce Spolí. Předností tohoto pokoje jsou zejména lůžka s opěrnou částí, která po zastlání lůžkovin do úložného prostoru slouží k příjemnému posezení. Proto toto ubytování uvítají zejména ti, kteří upřednostňují spaní na samostatné posteli.
Další výhodou je možnost jednoho výsuvného lůžka, vhodného pro útlejší osobu či dítě.
V lodžii si vychutnáte ranní kávu ve venkovním posezení, hřát vás bude dopolední sluníčko.
Studio Spolský je umístěno v přízemí budovy B, s orientací na východní stranu do klidové vilové čtvrti.

Studio 1+KK s balkónem rezervujte zde.

Studio Naděje (B 1.6)

Studio Naděje je pojmenované dle jednoho z třeboňských rybníků. Jedná se o velmi příjemný pokoj s teplou atmosférou, kterou navozuje jednak přírodní materiál a syté teplé barvy, kterým dominuje žlutá. Jsou zde dvě samostatná lůžka z masivní borovice, která se dají umístit buď těsně vedle sebe či zvlášť. Menší kuchyňská linka má MW troubu a indukční jednoploténkový vařič.
Velké okno, které vede do lodžie s posezením, je chráněno vnější roletou.
Studio je vhodné pro ubytování dvou osob. Nachází se v přízemí budovy B, s orientací na východ do klidové vilové čtvrti.

Studio 1+KK s balkónem rezervujte zde.

Studio Bošilecký (B 2.1)

Studio Bošilecký (jméno má podle Bošileckého rybníku) je navrženo velmi prakticky a variabilně a navíc je velmi krásně zařízeno. Barevné ladění je uklidňující – kombinuje barvu bílou a odstíny zelené. Základ tvoří dvě kvalitní oddělená lůžka, z nichž jedno se dá rozložit do velmi pohodlného dvojlůžka. Má totiž výsuvný rošt a dvojitou matraci, která se po rozložení rozprostře na celou plochu vysunutého roštu. Vyhoví tedy jak požadavku na oddělená lůžka, tak na manželskou postel. Ve studiu se mohou ubytovat až tři osoby a všechny budou spát ve vlastní plnohodnotné posteli.
Studio Bošilecký je umístěno v prvním patře budovy C, s výhledem přes louku směrem do klidové vilové čtvrti a s východní orientací.

Studio 1+KK s balkónem rezervujte zde.

Studio Ženich (B 2.3)

Ve studiu Ženich, které má jméno po třeboňském rybníku, na vás dýchne domácká atmosféra. Je vybaven prostornou manželskou postelí, ve které si báječně odpočinete. Pokud budete mít s sebou jedno dítě, usteleme mu na přistýlce z rozkládacího křesla.
Další předností tohoto apartmánu je podlahové vytápění, které oceníte v chladnějším období.
Studio Ženich se nachází v prvním patře budovy B, orientované je tedy na východ s výhledem do klidové zóny – vilkové čtvrti.

Studio 1+KK s balkónem rezervujte zde.

Studio Staré Jezero (B 2.6)

Rybník Staré jezero se nachází ve stejnojmenné přírodní rezervaci na Třeboňsku, nedaleko obce Lutová.

Toto studio je zařízeno jednoduše a velmi prakticky. Nebude Vám tu chybět kvalitní manželské dvojlůžko, rozkládací pohovka, stůl se čtyřmi židlemi, vybavená kuchyňská linka.

Je umístěn v prvním patře bloku B a má lodžii s posezením a s výhledem do klidové vilové čtvrti. Je určen pro ubytování dvou až čtyř osob, nejlépe dvou dospělých a dvou dětí.

K apartmánu náleží vyhrazené parkovací stání.

Studio 1+KK s balkónem rezervujte zde.

Studio Nový Hospodář (B 3.4)

Rybník Nový Hospodář, jehož jméno nese i naše studio, leží na jih od rybníku Starý Hospodář, nedaleko Majdaleny.

Apartmán je komfortní. Pro spaní dvou sob jsou zde dvě lůžka, která lze přisunout k sobě či oddělit. Je tedy vhodný jak pro ubytování párů, tak pro dvojice přátel.

Apartmán má kvalitně vybavenou kuchyňskou linku, má dokonce i pračku. Apartmán je umístěn ve třetím patře bloku B s výhledem do vilové čtvrti a má balkon s posezením.

Studio 1+KK s balkónem rezervujte zde.

Studio Provence (D 1.1)

V tomto našem levandulovém studiu se budete cítit jako na jihu Francie! Je zařízen v romantickém stylu “provensal” a je laděn tónů bílé, levandulové a hnědé. Je v něm vyladěn každý sebemenší detail, včetně vkusných doplňků.
Je určen pro ubytování 2 až 3 osob, kdy třetí osoba má k dispozici výsuvné lůžko, které je stejně kvalitní, jako dvě základní oddělená lůžka. Všechna lůžka jsou vybavena kvalitní matrací. Výhodou je, že výsuvné lůžko je možné pro denní provoz zasunout a lůžkoviny uschovat do úložných prostor pod lůžky.
Stejně jako ostatní studia má i tento možnost venkovního příjemného posezení na malé terásce.

Studio 1+KK s balkónem rezervujte zde.

Apartmány s jednou ložnicí a velkým obývacím pokojem vás ohromí svým prostorem a moderním vybavením. Jsou vhodné pro ubytování dvou až čtyř osob.

Podrobnější popis najdete zde.

Apartmán Blato je prozářen teplými letními barvami, takže na vás bude pozitivně působit za každého počasí. Interiér je originálně vybaven – moderní nábytek doplňují zajímavé kousky nábytku s vlastním příběhem. Jistě oceníte posezení v prostorné a pohodlné sedací soupravě, kterou můžete po rozložení využít jako dvě další lůžka.

V kuchyni najdete vše pro pohodlnou a praktickou přípravu jídel. Je zde dvouplotýnkový indukční sporák, mikrovlnná trouba, varná konvice, lednice a dokonce i myčka.

V ložnici je pohodlné dvojlůžko, prostorná skříň na šatstvo i prádlo a praktický prádelník. Z ložnice, stejně jako z obýváku, můžete vyjít na terasu a potěšit se výhledem do zelené přírody. Apartmán je umístěn v budově C s orientací na západ.
Je vhodný pro pohodlné ubytování dvou až čtyř osob.

Rezervujte si ubytování zde.

Apartmán Hejtman, nazvaný dle známého rybníku v Chlumu u Třeboně, vás zcela jistě nadchne svou osobitostí a elegancí. Je pojat v moderním duchu a odvážně kombinuje výrazné barvy, které vytvářejí ojedinělý interiér.
Kuchyně je navržena velkoryse a určitě vám v ní nebude scházet vůbec nic. Najdete tu velkou lednici, sporák i myčku.
V ložnici se budete cítit královsky. Klidný a zdravý spánek Vám zajistí prostorná manželská postel.
Obývací pokoj je vybaven prostornou sedací soupravou, kterou lze rozložit na pohodlné dvojlůžko. K dispozici tu máte i velkoplošnou televizi. Odpočívat můžete v kryté venkovní lodžii s výhledem do krásné třeboňské přírody.
Apartmán je umístěn v prvním patře budovy C, s orientací na západ.

Rezervujte si ubytování zde.

Rezervujte si ubytování zde.

Apartmán Kaňov Vás uchvátí svým výhledem. Nalézá se totiž v horním patře budovy C s orientací na západ a s dalekým výhledem do třeboňských luk, polí a lesů. Tento výhled si vychutnáte při posezení na prostorné kryté terase, která v podstatě vytváří další venkovní pokoj, navazující na velký obývák i ložnici. Apartmán je zařízen v moderním jednoduchém stylu a je laděn do velmi světlých tónů – kombinuje bílou a zemité přírodní barvy.
Je vhodný pro pohodlné ubytování dvou až čtyř osob. Hlavní lůžka jsou v oddělené ložnici – jedná se o manželskou postel, další dvě lůžka se snadno vytvoří z rozkládací pohovky v obývacím pokoji. Uspokojí vás také dobře vybavená kuchyň s velkou lednicí.

Rezervujte si ubytování zde.

Rezervujte si ubytování zde.

Apartmán Velký Tisý patří mezi naše další, opravdu luxusní apartmány, které vás okouzlí svým stylem, propracovaným do posledního detailu.
Tento je zařízen opět ve stylu provensal, stejně jako menší studio Provance, které je o patro níže. Znamená to, že sem bytový architekt přenesl styl jižní Francie i s jeho atmosférou. Budete obklopení levandulovým odstínem i dekoracemi, v kombinaci se světlými odstíny nábytku a dalšího zařízení apartmánu.
Apartmán je určen pro ubytování dvou až čtyř osob, kdy dvě základní lůžka jsou v ložnici ve formě báječné manželské postele, a další dvě vytvoříte v mžiku z prostorné pohovky s úložným prostorem.
Milovníci knih ocení příjemné posezení v pohodlném křesle po velkou stojací lampou.

Rezervujte si ubytování zde.

Rezervujte si ubytování zde.

O apartmánu Staňkovském, jehož jméno si vypůjčil od známého třeboňského rybníku, můžeme říci, že je zařízen v nadčasovém stylu – vkusně, elegantně a prakticky. Interiér je laděn do světlých přírodních tónů, které kontrastují s tmavšími odstíny doplňků a nábytku, takže vytváří světlý a vzdušný dojem.
K odpočinku vás zláká jednak prostorná sedací souprava, která po rozložení slouží jako další dvoulůžko, ale zcela určitě i robustní křeslo – tzv. ušák, který je jako stvořený pro posezení u dobré knížky.
Ložnice je zařízena sice jednoduše, avšak pro kvalitní spánek je jako stvořená. Najdete tu bytelnou a prostornou manželskou postel a úložné prostory v kombinované skříni. Rovnou z ložnice můžete vyjít k ranní kávě na krytou lodžii s posezením. Vstup do lodžie je samozřejmě i z obývacího pokoje.
Apartmán Staňkovský je umístěn ve druhém patře budovy C a je orientován na východní stranu do klidové zóny s výhledem na lázeňský park, Lázně Aurora a vilovou čtvrť.

Rezervujte si ubytování zde.

Apartmán Dvořiště nese jméno jednoho z jihočeských rybníků. Jeho interiér vás okouzlí svým výrazným, praktickým a moderním řešením. Přírodní tóny jsou vkusně doplněny odstíny červené a šedé. Odpočinete si v pohodlné sedací soupravě, jídlo si přichystáte v perfektně vybavené a velké kuchyni, která má vše, co od kuchyně očekáváte, včetně myčky.
Předností tohoto apartmánu je veliká krytá lodžie, která tak poskytuje v podstatě další místnost, kterou oceníte hlavně v létě, a to za každého počasí.
Apartmán je umístěn ve druhém patře budovy D, s orientací na východ do klidové vilové čtvrti a s pěkným výhledem na lázeňský park a Lázně Aurora.

Půdorys pokoje

Rezervujte si ubytování zde.

Tento designově a velmi precizně řešený apartmán s jednou ložnicí je pojmenován dle rybníku Skutek, který je dílem Jakuba Krčína a nachází se v blízkosti Lomnice nad Lužnicí.

Interiér apartmánu evokuje atmosféru Třeboňska – krajiny rybníků, lesů, mokřadů a rašelinišť. Je vybaven zakázkovým nábytkem z tvrdého dřeva a doplněn originálními dekoracemi, jako je například rybářská síť v ložnici.

Apartmán má 4 plnohodnotná lůžka – jedna manželská postel je v ložnici a druhá je v prostorném obývacím pokoji, jehož součástí je i dobře vybavená kuchyň s jídelním koutem a obývací část s pohovkou a televizí.

Z apartmánu můžete vyjít na balkon s venkovním posezením. Apartmán je umístěn v prvním poschodí (bez výtahu bloku) EFG a má výhled na jih do zahrad vilkové čtvrti.

Rezervujte si ubytování zde.

Apartmán Nový Kanclíř se nachází v prvním patře nízkopodlažního bloku G, jehož předností je klidné a tiché prostředí díky orientaci apartmánů na jih, směrem do zahrad vilové čtvrti. Jako jediný má tento apartmán balkon s výhledem přímo na Lázně Aurora.
Apartmán je vybaven velmi kvalitním nábytkem, vyrobeným na zakázku. Veškerý nábytek i dekorace jsou navrženy v jednotném stylu tak, aby spolu jednotlivé části korespondovaly a abyste se tu cítili co nejpohodlněji. Kvůli maximálnímu požitku a relaxaci je interiér navržen v přírodních barvách – zelené a hnědé, tak, aby se co nejvíce blížil opravdové přírodě.
Apartmán je určen pro ubytování 2-4 osob, takže je vhodný pro pobyt rodiny, či páru, který upřednostňuje pohodlí a prostor. V ložnici je pohodlná manželská postel a další dvě lůžka je možné připravit v obývacím pokoji, kde je rozkládací pohovka (po rozložení má toto lůžko rovněž matraci pro váš kvalitní spánek).
Obývací pokoj je prostorný a kromě pohovky můžete k odpočinku použít i pohodlné křeslo. Je zde také jídelní kout s elegantním stolováním a kompletně vybavená kuchyňská linka s myčkou a indukční varnou deskou.

Všechny pokoje v apartmánu jsou vybaveny televizí s plochou obrazovkou.
V apartmánu je koupelna s vanou, kde je k vaší dispozici fén, a zvlášť místnost s WC.
Posedět můžete na balkóně s markýzou a s výhledem do zahrady až na Lázně Aurora. Na balkon se dostanete prosklenými dveřmi jak z ložnice, tak z obývacího pokoje.

Pro umístění kol či kočárku můžete využít velkou uzamykatelnou komoru, která bude k dispozici výhradně pro vás.

V apartmánu Nový Kanclíř si tedy jistě užijete maximální komfort, klid a pohodlí.

Rezervujte si ubytování zde.

Apartmán se dvěma ložnicemi a velkým obývacím pokojem je vhodný pro ubytování početnější rodiny či skupiny přátel.

Schwarzenberg je další z našich velmi krásných a designově řešených apartmánů. Je to velký rodinný apartmán se dvěma ložnicemi, určený k pobytu až 7 osob. V první ložnici je pohodlná manželská postel, ve druhé ložnici je dvojlůžko a jedno samostatné lůžko. V obývacím pokoji je možnost dalších dvou lůžek formou rozkládací pohovky.

Tento apartmán je moderně, vkusně a originálně zařízen. Každý pokoj je laděný do jiného odstínu, ale ve všech se budete cítit velmi příjemně. Je doplněn velmi vkusnými i vtipnými dekoracemi.

Velký obývací pokoj má plně vybavenou kuchyňskou linku. Koupelna má vanu a WC je v oddělené místnosti. Z obývacího pokoje vyjdete do kryté lodžie s venkovním posezením.

Apartmán Schwarzenberg je v přízemí bloku D a je orientován částečně na východ do vilkové čtvrti a částečně na jih s výhledem na lázeňský park.

Rezervujte si ubytování zde.


Náš nejnovější apartmán „LUŽNICE“, který umožňuje ubytování až pro 7 osob, má 5 hlavních lůžek a s možností až 2 přistýlek na rozkládací pohovce v obývacím pokoji.
Tak jako řeka Lužnice spojuje svým vodním tokem řadu rybníků na Třeboňsku a reguluje jejich množství vody, např. Rožmberk, napájecí kanál Zlatá stoka, tak i ubytování v tomto apartmánu spojuje v sobě řadu výhod – velikost, kvalitu, eleganci, účelnost.
Zařízení je pojato v moderním stylu a tvoří jedinečný interiér určený k vaší dokonalé relaxaci a odpočinku.
Apartmán má dvě ložnice, v první z nich je manželská postel  a nábytek ve stylu provensal, druhá má vedle dvoulůžka i oddělené spaní na samostatném lůžku. V obývacím pokoji, který je díky svým velkým oknům nádherně prosvětlen a má krásný výhled do lázeňského parku,  se nachází rozkládací pohovka pro kvalitní spánek dalších dvou osob. Samozřejmostí je TV a internet.
Kuchyň s jídelnou je moderně zařízena a plně vybavena. Varná deska se 4 plotýnkami, pečící trouba, zabudovaná MW trouba, větší lednice, nádobí pro vaření, pečení a grilování. Velký jídelní stůl umožňuje stolování minimálně pro 6 osob.
Krytá lodžie umožňuje snídani při vycházejícím slunci nebo možnost večerního grilování, či posezení za jakéhokoliv počasí.
Velká předsíň s moderní a opravdu prostornou zrcadlovou skříní, oddělené WC,a funkčně zařízená koupelna s vanou dotvářejí praktičnost a styl celého apartmánu.

Apartmán je bezbariérový a je  umístěn ve druhém nadzemním podlaží budovy D s výtahem, kolárnou, s jihovýchodní orientací, výhledem na vilovou čtvrť a lázeňský park sousedících lázní Aurora. K apartmánu patří venkovní parkovací stání.

Rezervujte si ubytování zde.

Apartmán je v přízemí budovy C s orientací oken na jiha západ. Apartmán působí velmi pozitivním dojmem jednak díky tomu, že je velmi prosvětlený, ale také velmi vkusně, elegantně a prakticky zařízený. Všemi okny se můžete těšit pohledem do zeleně na travnaté plochy, louky a lázeňský park.

Z obývacího pokoje můžete vyjít přímo na krytou terasu a posedět si v zahradním posezení u šálku kávy či skleničky vína.

Apartmán Koclířov je jedním s našich čtyř opravdu velmi prostorných apartmánů, kde budete mít dostatek soukromí i se svou početnější rodinou nebo skupinou přátel. Je určen pro ubytování 5-7 osob ve dvou ložnicích a obývacím pokoji s rozkládací pohovkou (i toto lůžko má matraci pro kvalitní spaní)

Apartmán je zařízen kvalitním a vkusným nábytkem na zakázku přímo pro tento interiér. Celý prostor je sladěn do tónů hnědé a zelené a všechny doplňky podtrhují zvolený přírodní styl.
Apartmán se nachází v přízemí budovy C. Okna první ložnice jsou orientována do lázeňského parku, stejně tak jako jižní stěna obýváku. Obývací pokoj a druhá ložnice pak mají velká okna orientovaná na západ s výhledem do třeboňských luk.

První ložnice má manželské dvojlůžko, druhá ložnice pak dvojlůžko a další samostatnou postel. V obývacím pokoji je pohodlné posezení, televize s plochou obrazovkou. Všechny pokoje v apartmánu jsou vybaveny televizí s plochou obrazovkou.
Kuchyňská linka je vybavena velmi moderně a nechybí zde ani myčka nebo indukční varná deska. V apartmánu je velký jídelní stůl, kde můžete trávit společné chvíle u jídla či společenských her.
Z druhé ložnice můžete vyjít na terasu s posezením a výhledem do zeleně.
V apartmánu je samostatná koupelna s vanou, kde je k dispozici i fén. WC je v oddělené místnosti.
Ve velké předsíni je prostorná šatní skříň, věšáková stěna a spousta místa pro kočárek či zavazadla.
Využít můžete i samostatnou komoru (například pro umístění kol), která náleží k tomuto apartmánu.
Apartmán Koclířov určitě vyhoví nárokům na maximální pohodlí i při ubytování více osob.

Rezervujte si ubytování zde.